אודות

הניסיון שלנו – השקט שלכם

המרכז הישראלי לטרמפולינות ח.פ. 514228402 פועל משנת 2005 , במהלך שנים אלה צברנו ניסיון רב בתחום השיווק וההתאמה של טרמפולינות ללקוחות בכל הארץ. כמו כן, פיתחנו דגמים ייחודיים אשר עמידים בתנאי מזג האוויר של ישראל. חורף או קיץ, לחות, שרב, יובש, חום או קור – הטרמפולינות שלנו מגיעות עם תעודת אחריות מלאה וביטחון שהטרמפולינה שקניתם תשמש אתכם שנים ארוכות.

החזון שלנו – טרמפולינה איכותית בשיווק ישיר לצרכן על מנת לאפשר לכם לרכוש את הטרמפולינה שרציתם במחיר הכדאי ביותר.

טרמפולינה היא לא רק מתקן שעשוע לילדים אלא אמצעי אקטיבי לשיפור איכות החיים של כל המשפחה. קפיצה בטרמפולינה היא פעילות המשפרת את סיבולת הלב והריאה ומשפיעה באופן ישיר על התפתחותם התקינה של ילדכם. אם אתם רוצים להוציא את הילדים החוצה לאוויר הפתוח ולעודד אותם לעסוק בפעילות ספורטיבית מהנה – טרמפולינה היא דרך מצוינת לעשות זאת מבלי להיכנס להוצאות חודשיות מעיקות.

אין ילד שלא ישמח לקפץ על טרמפולינה ולאחר מספר ניסיונות ובמידה והטרמפולינה שרכשתם מאפשרת זאת, גם בני משפחה אחרים יצטרפו לתענוג.

למה טרמפולינה?

-פעילות ספורטיבית מהנה לכל המשפחה

- קפיצה על טרמפולינה משפרת את חילוף החומרים בגוף, משפרת את מחזור הדם ומסייעת בהתפתחות תקינה של ילדים.

- מסייעת לירידה במשקל

- פעילות כיפית לילדים, נוער ומבוגרים!

הניסיון שיש לנו מאפשר לנו להעניק לכם ייעוץ מקצועי על מנת שתוכלו לרכוש את הטרמפולינה המתאימה לכם – טרמפולינה איכותית, אמינה וחדשנית ממיטב היצרנים.

המרכז הישראלי לטרמפולינות מייבא ומשווק טרמפולינות איכותיות במבחר רחב של דגמים כך שכל אחד יוכל למצוא אצלנו את הטרמפולינה המתאימה עבורו. הטרמפולינות שלנו מגיעות עם תעודת אחריות אשר מבטיחה לכם שקניתם מוצר איכותי שתוכלו ליהנות ממנו שנים רבות.

אם יש לכם חצר או גינה טרמפולינה היא מוצר חובה בביתכם. טרמפולינת ענק בחצר – כיף והנאה לכל המשפחה.

התקשרו עוד היום על מנת לקבל ייעוץ לרכישת טרמפולינה

טלפון משרד: 077-8140888

או ע"י טופס יצירת קשר